Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcija Altum un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra š.g. 25. martā un 1. aprīlī daudzdzīvokļu ēku un publisko ēku pārvaldniekus, projektētājus un būvkomersantus aicina piedalīties vebināros “Būtiskākās kļūdas un ieteikumi ēku atjaunošanā”. ...

Š.g. 25. marta pl.14.00 vebinārā informēsim par aktualitātēm būvniecības normatīvajā regulējumā, uzsvērsim būvniecības procesa dalībnieku atbildības dalījumu, kā arī pastāstīsim par galvenajiem secinājumiem ēku energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu kontroles laikā. Pasākuma laikā eksperti uzsvērs darba drošības ievērošanas nepieciešamību objektā un norādīs uz biežāk izplatītajām kļūdām elektroinstalācijas plānošanā un ekspluatācijā.

Vebinārā piedalīsies Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum, Būvniecības valsts kontroles biroja, Valsts darba inspekcijas un Latvijas Elektroenerģētiķu un Energobūvnieku asociācijas eksperti.

Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā: šeit. Saite uz pasākumu tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem dienu pirms attiecīgā pasākuma.

Š.g. 1.aprīlī pl.14.00 vebinārā informēsim par biežāk pieļautajām kļūdām apmesto un ventilējamo fasāžu montāžā, prasībām reglamentētās sfēras būvmateriāliem, kā arī sniegsim ieteikumus kvalitatīvai logu montāžai. Tāpat eksperti pastāstīs arī par gāzesvadu ievadu pārvietošanu daudzdzīvokļu ēku siltināšanas projektos, kā arī par ugunsdrošības prasībām. Pasākumā informēsim arī par siltumapgādes sistēmas montāžas kļūdām un siltummezgliem.

Vebinārā piedalīsies Patērētāju tiesību aizsardzības centra, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, AS “GASO”, Latvijas Logu un durvju asociācijas, Latvijas Minerālvates ražotāju asociācijas, Latvijas Būvmateriālu ražotāju asociācijas un Latvijas Siltumuzņēmumu asociācijas eksperti.

Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas mājas lapā: šeit. Saite uz pasākumu reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta dienu pirms attiecīgā pasākuma.

Pasākumi tiek organizēti informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” un konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” ietvaros.

Aktuālajai informācijai par ēku renovāciju un energoefektivitātes jautājumiem aicinām sekot informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” Facebook lapā: www.facebook.com/dzivosiltak.

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Tālr: 67013240

E-pasts:

Web: www.em.gov.lv

Par konkursu

Konkursu "Energoefektīvākā ēka Latvijā" organizē Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls "Būvinženieris".

Konkursa mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivitātes un ilgtspējas jomā, īstenojot energoefektīvu ēku būvniecību, atjaunošanu un pārbūvi, tādējādi samazinot siltumnīcefekta gāzu  emisiju daudzumu atmosfērā un veicinot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, telpu mikroklimatu, kā arī siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu, arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu. 

2021. gadā konkursu atbalsta: Eiropas komisijas pārstāvniecība Latvijā, VentSysSIA „Paroc”, SIA „Saint-Gobain Celtniecības Produkti”, SIA „Knauf”, SIA "Rockwool", Attīstības finanšu institūcija Altum, AS "Latvenergo", SIA „Tenapors” SIA “Kingspan Insulation”, SIA "Inetllify" un Scheock.

Konkursa nolikuma izstādē iesaistījušās nozīmīgākās būvniecības nozares nevalstiskās organizācijas - Latvijas Būvinženieru savienībaLatvijas Būvnieku asociācija, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācija, Rīgas Tehniskā universitāte, Būvmateriālu ražotāju asociācija, Latvijas minerālvates ražotāju asociācija, Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienība, Rīgas Stradiņa universitāte un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Pieteikties ENERGO EFEKTĪVAS ĒKAS konkursam

Organizē

 emvaram     buvinzenieris     dzivo siltak

Galvenais partneris

EK augstas izskirstpejas logo zils ar dzeltenam zvaigznem

 

Sadarbības partneri

Isover saintGobain          Logo Schoeck en 2021 RGB   

 

     Paroc          elektrum logo 

Atbalstītāji

   ventsys logo          ROCKWOOL-Logo         knauf   

     altum attistiba logo          TENAPORS          kingspan logo vector xs         Intellify logo slogan

Informatīvie sadarbības partneri

 abc building   Buvlaukumslv-logo 

 buvbaze-new

la  laiks majai   

 

Kontakti

Antra Ērgle
29538464,

Juris Kokainis
26431300,  

Inese Bērziņa

67013240,

Dzīvo siltāk

dzivo siltak 20

Sazināties

UZ AUGŠU