25.septembrī aicinām uz vebināru par ieteikumiem ēkas sagatavošanai pirms apkures sezonas

Šā gada 25. septembrī Ekonomikas ministrija un Elektrum Energoefektivitātes centrs aicina piedalīties vebinārā “Ieteikumi ēkas sagatavošanai pirms apkures sezonas”. Pasākuma mērķis ir palīdzēt dzīvokļu īpašniekiem un namu pārvaldniekiem sagatavoties tuvojošajai apkures sezonai.

Vebinārā eksperti atgādinās, kā pareizi “ieziemot” daudzdzīvokļu ēku, pastāstīs par ēkas siltumapgādes sistēmas sagatavošanu drošai un racionālai siltumenerģijas izmantošanai un siltumenerģijas uzskaiti, kā arī par ugunsdrošību ēkā, gatavojoties apkures sezonai. Pasākuma laikā informēsim arī par siltumenerģijas tarifiem un situāciju gāzes tirgū, kā arī atgādināsim par būvniecības pakalpojumu sniedzēju pienākumu reģistrēties Būvkomersantu reģistrā.

Vebinārā piedalīsies Ekonomikas ministrijas, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Rīgas Tehniskās universitātes, AS “Rīgas siltums” un Elektrum Energoefektivitātes centra eksperti.Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē.  Pasākums tiek organizēts informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” un konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” ietvaros. 

Ekonomikas ministrijasSabiedrisko attiecību nodaļa

E-pasta adrese: [email protected]Tālrunis: 67013193