Warning: foreach() argument must be of type array|object, bool given in /www/energoefektivakaeka_194/public/wp-content/plugins/code-snippets/php/snippet-ops.php(575) : eval()'d code on line 52
Sabiedriskā ēka - Ventspils pilsētas dome, Jūras ielā 36, Ventspils - Energoefektīvāka ēka

Sabiedriskā ēka – Ventspils pilsētas dome, Jūras ielā 36, Ventspils

Projekta pasūtītājs: Ventspils pilsētas dome

Projekta autors: Ervīns Krauklis

Galvenais būvuzņēmējs: SIA „Pilsbūve”.

Projekta apraksts:

II vieta nominācijā „Energoefektīvākā sabiedriskā ēka Latvijā” 2013

Domes ēka Ventspilī ekspluatācijā nodota 1971.gadā. Lai arī pirms 15 gadiem tai veikts remonts, ēkai bija augsts enerģijas patēriņš un zems iekštelpu komforts. Četrstāvīgās ēkas platība ir 2536 m2. Ēkas renovācijas laikā veikta jumta konstrukciju un jumta seguma siltināšana, atjaunošana un nepieciešamo daļu pārbūve, cokola siltināšana, fasādes siltināšana, jaunu logu un durvju montāža un noēnošanas žalūziju izbūve. Tāpat ēkā tika izbūvēta mehāniskā ventilācijas sistēma ar rekuperāciju un „zaļās” mitrināšanas kameras, veikta apkures sistēmas sakārtošana un piemērošana zemam ēkas enerģijas patēriņam ar temperatūras regulēšanas iespējām, esošo vējtveru pārbūve un ārdurvju nomaiņa.
Ventspils domes ēka pēc rekonstrukcijas, saskaņā ar „Blower Door” mērījumu tehnoloģijas datiem, atbilst pasīvo māju standartam.

Galerija