Š.g. 6. novembrī aicinām uz vebināru par tehniskajiem risinājumiem daudzdzīvokļu ēku fasādes un jumta siltināšanai

Šā gada 6. novembrī pl.10.00 Ekonomikas ministrija, Elektrum Energoefektivitātes centrs un “Attīstības finanšu institūcija “Altum”” aicina piedalīties vebinārā “Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana. Fasādes un jumta siltināšana”.

Pasākuma mērķis informēt dzīvokļu īpašniekus un namu pārvaldniekus par tehniskajiem risinājumiem daudzdzīvokļu ēku fasāžu atjaunošanā, logu montāžu, jumtu un bēniņu siltināšanu, kā arī siltumizolācijas materiālu izvēli.   Vebinārā Ekonomikas ministrija informēs par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā piemērojamo būvniecības procesu, savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centrs atgādinās par būtiskākajiem vērā ņemamajiem aspektiem būvizstrādājumu izvēlē. Pasākumā piedalīsies arī Būvmateriālu ražotāju asociācijas, Latvijas Minerālvates ražotāju asociācijas, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas  un Jumiķu apvienības pārstāvji.

Vebināra dienas kārtība un pieteikšanās veidlapa publicēta Ekonomikas ministrijas tīmekļa vietnē. Nākamie pasākumi būs š.g. 21. novembrī un 5. decembrī par fasāžu siltināšanas tehniskajiem risinājumiem un inženiertīklu atjaunošanas risinājumiem;  papildu informācija šeit. Pasākumi tiek organizēti informatīvās kampaņas “Dzīvo siltāk” un konkursa “Energoefektīvākā ēka Latvijā” ietvaros.   Atgādinām, ka “Attīstības finanšu institūcijā “Altum”” var pieteikties Atveseļošanas fonda atbalsta saņemšanai daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes uzlabošanai un pārejai uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģiju izmantošanu. Vairāk informācijas Altum mājas lapā.    

Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa 67013193 prese@em.gov.lv