Daudzdzīvokļu māja Lāčplēša ielā 21 Jelgavā ekspluatācijā nodota 1979. gadā, renovēta 2019. gadā. Kopējā platība – 1720,70 m2. Tas ir tipveida projekts, 103. sērija, 22 dzīvokļi. Ēkai ir četri stāvi un pagrabs. Ārsienas būvētas no gāzbetona paneļiem un māla ķieģeļiem. Mājai ir plakanais jumts ar bitumena klājumu. Pirms atjaunošanas netika lietoti alokatori un termoregulatori.

Ārsienām izmantoti gāzbetona paneļi un māla ķieģeļi, kas siltināti ar minerālvati, b = 150 mm, λ ≤ 0,038 W/mK. Bēniņu pārseguma dzelzsbetona paneļiem izvēlēta beramā vate, b = 300 mm, λ ≤ 0,041 W/mK. Pagraba grīdas pārseguma dzelzsbetona paneļiem lietots putupolistirols, b = 80 mm, λ ≤ 0,040 W/mK. Jumta segumam izraudzīts ruļļveida bitumena hidroizolācijas materiāls. Ēkā uzstādīts tērauda ārdurvju bloks ar Uw ≤ 1,8 W/m2K, mainīti logi, tagad mājai ir PVC logi ar Uw ≤ 1,3 W/m2K. Montāžas darbos izmantoti hermētiķi, difūzā membrāna un speciālie stiprinājuma elementi.

Ir centralizētā siltumapgāde. Siltuma regulēšana ēkā notiek atkarībā no āra gaisa temperatūras un individuāli ar termoregulatoriem. Siltumenerģijas uzskaite tiek veikta vienoti siltuma mezglā kopā apkurei un karstā ūdens sagatavošanai un individuāli ar alokatoriem. Ēkā ir centralizētā karstā ūdens sagatavošana siltuma mezglā, karstā ūdens temperatūra tiek regulēta siltuma mezglā. Tiek veikta vienotā uzskaite kopā apkurei un karstā ūdens sagatavošanai.

Ir vēdināšana ar dabisko pieplūdi un dabisko nosūci. Izveidota energoefektīvās teritorijas un telpu apgaisme, uzstādīta apgaismes regulēšana – taimeri, kustības un klātbūtnes sensori.

Saskaņā ar ēkas pagaidu energosertifikātu namam piešķirta B klase, kopējais enerģijas patēriņš ir 97,60 kWh/m² gadā.

Ēkas atjaunošanai tika piesaistīts Eiropas Savienības fondu līdzfinansējums.