Daudzdzīvokļu ēka Celmu ielā 3, Liepājā ekspluatācijā nodota 1973.gadā, bet renovācija veikta 2015.gadā. Piecstāvu, piecsekciju vieglbetona un ķieģeļu mājas ar pagrabu un bēniņiem kopējā platība ir 5250,5 kv.m, nu kuras apkures platība – 4126,6 kv.m.
Renovācijas laikā ķieģeļu un dzelzsbetona paneļu ārsienas siltinātas ar Paroc FAS B akmensvati 120mm biezumā. Dzelzsbetona paneļu bēniņu pārsegums siltināts ar beramo akmensvati Paroc BLT 9 250mm biezumā, bet pagraba/grīdas pārseguma dzelzsbetona paneļi ar Paroc CGL20 CY siltumizolāciju 120mm biezumā. Veikta gan logu, gan durvju nomaiņa, montāžai izmantojot PENOSIL SEALING un EXTERNAL PENOSIL materiālus un Paroc FAS B 50mm akmensvati.
Siltums ēkā tiek nodrošināts centralizēti un regulēts atkarībā no gaisa temperatūras ārā, temperatūru pazeminot naktīs un brīvdienās, kā arī izmantojot termoregulatorus. Siltumenerģijas uzskate tiek veikta vienoti siltummezglā. Arī ūdens uzsilde notiek centralizēti siltuma mezglā, atsevišķi veicot uzskaiti karstā ūdens sagatavošanai. Daudzdzīvokļu ēkā ir dabiskās pieplūdes un dabiskās nosūces ventilācija.